Вы здесь

Дегтяр Игорь

Я навчався з групою Грудня 2013. Наразі уже працюю Junior QA Engineer.

Головною перевагою даного курсу є те, що він орієнтований саме на тих людей, хто дійсно хоче зв'язати свою кар'єру/життя з тестуванням. Програма курсу не містить нічого зайвого, що б не знадобилось при проходженні співбесіди чи безпосередньо в роботі (перевірено на власному досвіді). Але без бажання навчитися, без хорошої самомотивації Вам нічого робити на цьому курсі.

Артьом надає всі необхідні для старту кар'єри знання. Заняття побудовані таким чином, що, звісно ж при бажанні, можна не тільки почути чи вивчити той чи інший аспект професії, але й осягнути його. Жодне заняття не було монологом. Всі незрозумілі аспекти чи додаткові питання обговорювались відразу. Це явно дає зрозуміти, що Артьом не тільки хороший викладач, а й всебічно розвинена людина, чудовий і досвідчений IT спеціалістом.

І що не менш важливо, Артьом, крім теоретичної бази і практичних навиків, розвиває в групи навики проходження співбесіди. Що, в свою чергу, надає впевненості в собі, зібраності і успішності під час співбесіди.

Невимовно вдячний Артьому за чудовий курс, багато позитивних емоцій. Окремо хочу подякувати за мій хороший кар'єрний старт.